بیا تا با کوآپ آشنا بشیم

کوآپ یه فضای کار اشتراکی تو دل پارک فناوری پردیسه که حضور در اون می‌تونه شمارو به دنیای فناوری و نوآوری نزدیکتر کنه.
شما در کوآپ علاوه بر اینکه می‌تونین با تیم‌های دیگه و شرکت‌های عضو پارک در ارتباط باشین، امکان شبکه‌سازی گسترده‌ای با کسانی که برای بازدید یا تعامل با پارک اینجا حضور پیدا می‌کنند دارید.

چیزایی که اینجا در دسترسه

rest

اتاق استراحت

لاکر شخصی

لاکر

اینترنت

اینترنت پرسرعت

چای مشکی

چای

اتاق تلفن

اتاق تلفن

میخوای بدونی چه اتفاقایی اینجا میفته؟

مدرسه کسب وکار

می‌دونیم که تو این دنیا هر چی یاد بگیریم بازم کمه، کوآپ کلی کارگاه و برنامه‌های آموزشی و مختلف جهت توان‌مندسازی مخاطباش برگزار میکنه.
اگه می‌خوای راجع‌به کارگاه‌ها و آموزش‌هاش بیشتر بدونی کلیک کن. 

شبکه مشاوران و منتورها

 آدمای کاربلدی میان کوآپ که می‌تونن تو زمینه‌های مختلفی، بسته به نیاز به افزایش مهارت‌ها و پیدا کردن دید بهتر به مخاطبای کوآپ کمک کنند.
کلیک کن تا چند موردشو با هم ببینیم.

برنامه‌ریزی و فالوآپ

هر هفته کنار هم‌دیگه روند پیشبرد کسب و کارتون رو بررسی می‌کنیم و برای حل چالش‌های به وجود اومده هم‌فکری می‌کنیم و راه‌حل پیدا می‌کنیم.

کلیک کن تا کامل‌تر بفهمی چه خبره.

رویداد ها و نمایشگاه‌های اکوسیستم پارک فناوری پردیس

پارک فناوری پردیس با هدف حمایت از کارآفرینی، رویدادهای متنوعی برگزار می‌کنه که حضور در این رویدادها می‌تونه کمک شایانی به پیشرفت شما ‌کنه.
اگه اطلاعات بیشتری می‌خوای کلیک کن

همه‌مون‌ می‌دونیم که یاد گرفتن چیزهای جدید و افزایش‌ تجربه‌ در همه‌ی مرحله‌های زندگی و کسب و کارمون ضروریه و کلی به پیشرفتمون کمک میکنه و از طرفی هم باعث افزایش اعتماد به نفس و رشد خودمون می‌شه.

کوآپ یه عالمه رویداد مختلف برگزار می‌کنه‌ که‌ یادگیری‌ پایه ثابت تک‌تک‌شونه.

یه خبر خوب! برای اینکه تو رویدادهای کوآپ شرکت کنی لازم نیست حتما عضو کوآپ باشی، پس با خیال راحت تو رویدادهای مورد علاقت ثبت نام کن،کوآپ از حضورت استقبال میکنه.

رزرو فضا

اگه ازون دسته آدمایی هستی که باقرار گرفتن تو محیط خلاق، فعال و پویا انگیزه و انرژی می‌گیری و علاقه‌مند به رشد، هم‌افزایی و شبکه‌سازی هستی

کوآپ دقیقا جای خودته

 

معرفی تیم های مستقر

Picture1
فام‌تن آزما سلامت و تجهیزات پزشکی
فعالیت شرکت فمتا تولید کیت‌های تشخیص مولکولی در زمینه بیماری‌های عفونی، زنتیکی و دامپزشکی با کسب تائیدیه‌های بین المللی هست. فمتا به سایر مراکز مربوطه، خدمات و مشاوره های تخصصی جهت بخش‌های تشخیص مولکولی و ژنتیک ارائه میده.
3
گره مارکت بازاریابی بین المللی اینترنتی
هدف تیم گره‌مارکت ارائه‌ی خدمات مارکتینگ و بازاریابی بین‌المللی به تامین‌کنندگان و تولیدکنندگان کل دنیاست، اون‌هم به صورت کاملا رایگان! تواین وضع کرونا که حضور در نمایشگاه ‌ها که هیچ، حتی بازاریابی و مذاکره حضوری هم عملا کنسل شده، چه بهتر که از گره مارکت کمک بگیری.
شادزی
شادزی پلتفرم ورزش، زیبایی و سلامتی
شادزی پلتفرمی که همه بتونند خدمات ورزش، سلامت و زیبایی انتخاب کنند و باشگاه یا خدمت‌دهنده مورد نظرشونو ارزیابی کرده و مناسب‌ترین راهکار رفع نیاز خودشونو انتخاب کنند. شادزی در بهار ۱۳۹۹ اولین نسخه رسمیشو به بازار عرضه کرد و با شیوع کرونا، برای ارائه و تسهیل ورزش بصورت آنلاین، محصولات جدیدی توسعه داد.

نظرات عزیزان

کوآپ این موضوع رو به ما یاد داد که همیشه باید رو به جلو پیش بریم، در کار خودمون نوآور باشیم و همیشه سطح کارمونو بالا ببریم. حسن نجفی

آسمان پترو ایرانیان

آسمان پترو ایرانیان

کوآپ به صورت جامع به جوانب کسب و کار میپردازه، از تیم‌سازی تا بیزینس‌مدل و بازاریابی تا بحث ارتباط و با افراد دیگر و شبکه‌سازی. مهدی صدری و امیر نظری

 بازی‌ساز باش

بازی‌ساز باش

کوآپ برای ما یه کاتالیزور بود که بتونیم خیلی سریع‌تر به اهدافمون برسیم، کوآپ به ما خط مشی داد، مسیرمونو واضح کرد و کمک کرد که سریع‌تر تونستیم کارمونو پیش ببریم.فاضله توسلیان

فناور هوشمند کارا

فناور هوشمند کارا

ما تو کوآپ تفکرمون خیلی پیشرف کرد. کوآپ برای ما مثل عینکی بود که کمک کرد استارتاپمون رو خیلی شفاف‌تر ببینیم و پیشرفت کنیم. حسین اشرفی پور و رضا موسوی دوست

 آگر

آگر

+ ۰
استارتاپ پایدار
+ ۰
هموارسازی مسیر عضویت تیم‌ها
+ ۰
تیم‌های آماده سازی شده
+ ۰
کارگاه‌های آموزشی برگزارشده

این تیزرو ببین تا کمکت کنه بیشتر با کوآپ آشنا بشی